Kaikki tarjouspyynnöt aineistoineen: tarjouspyynnot@broofing.fi

Broofing Yhtiöt

Broofing Yhtiöihin kuuluvat: Broofing Oy, Broof Oy, Bsteel Oy, Bfront Oy ja Bestate. Tarjouspyynnöt ja kyselyt voitte lähettää yhtiöiden yhteiseen osoitteeseen: tarjouspyynnot@broofing.fi

  • Broofing Oy

    Broofing Oy – Laajat korjausrakentamishankkeet

    – Broofing on Broofing Yhtiöiden emoyhtiö. Broofing Oy:n kautta toteutamme kaikki laajemmat korjausrakentamishankkeet.

    Yhteydenotto

    Mikko Kahelin
    mikko.kahelin@broofing.fi
    +358 40 529 2280

    Osoite

    Tuotantotie 4, 04300 Tuusula
    info@broofing.fi
    020 730 4220
    Näytä laskutustiedot Piilota laskutustiedot
    • Verkkolaskuna

      Broofing Oy 2828882-7

      Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

      003728288827

      Verkkolaskuoperaattori:

      003721291126 (Maventa)

      Välittäjän tunnus:

      DABAFIHH (pankkiverkosta lähetettäessä)
    • Sähköpostilla

      28288827@scan.netvisor.fi

      Laskujen tulee olla PDF-muodossa, ja laskuun kuuluvat liitteet täytyy skannata samaan tiedostoon. Jokainen lasku skannataan kuitenkin erikseen.

    • Kirjepostina

      Broofing Oy
      28288827
      PL 100
      80020 Kollektor Scan
  • Broof Oy

    Broof Oy – Kermikatot ja pihakannet

    – Broof on kattoihin ja pihakansiin erikoistunut yritys, jonka kautta toteutamme bitumi-, viher- kevytsora-, villa- ja käännetyt ratkaisut.

    Yhteydenotto

    Mikko Kahelin
    mikko.kahelin@broofing.fi
    +358 40 529 2280

    Osoite

    Tuotantotie 4, 04300 Tuusula
    info@broofing.fi
    020 730 4220
    Näytä laskutustiedot Piilota laskutustiedot
    • Verkkolaskuna

      Broof Oy 3174825-7

      Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

      003731748257

      Verkkolaskuoperaattori:

      003721291126 (Maventa)

      Välittäjän tunnus:

      DABAFIHH (pankkiverkosta lähetettäessä)
    • Sähköpostilla

      31748257@scan.netvisor.fi

      Laskujen tulee olla PDF-muodossa, ja laskuun kuuluvat liitteet täytyy skannata samaan tiedostoon. Jokainen lasku skannataan kuitenkin erikseen.

    • Kirjepostina

      Broof Oy
      31748257
      PL 100
      80020 Kollektor Scan
  • Bsteel Oy

    Bsteel Oy – Peltikatot ja peltilistat

    – Bsteel on peltikattoihin erikoistunut yritys, joka toteuttaa muun muassa konesaumakohteet ja erilaiset peltikatot. Bsteel toimittaa myös peltilistat ja tiilikatot.

    Yhteydenotto

    Risto Rinne
    risto.rinne@broofing.fi
    +358 40 484 1402

    Osoite

    Tuotantotie 4, 04300 Tuusula
    info@broofing.fi
    020 730 4220
    Näytä laskutustiedot Piilota laskutustiedot
    • Verkkolaskuna

      Bsteel Oy 2398151-8

      Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

      003723981518

      Verkkolaskuoperaattori:

      003721291126 (Maventa)

      Välittäjän tunnus:

      DABAFIHH (pankkiverkosta lähetettäessä)
    • Sähköpostilla

      23981518@scan.netvisor.fi

      Laskujen tulee olla PDF-muodossa, ja laskuun kuuluvat liitteet täytyy skannata samaan tiedostoon. Jokainen lasku skannataan kuitenkin erikseen.

    • Kirjepostina

      Bsteel Oy
      23981518
      PL 100
      80020 Kollektor Scan
  • Bfront Oy

    Bfront Oy – Julkisivutyöt (ulkovaippa)

    – Bfront on erikoistunut julkisivutöihin. Bfront toteuttaa kaikki ulkovaippaan liittyvät työvaiheet rappauksesta maalaukseen: mm. ikkunat, ovet ja parvekekorjaukset.

    Yhteydenotto

    Kimmo Kanerva
    kimmo.kanerva@broofing.fi
    +358 50 501 1002

    Osoite

    Tuotantotie 4, 04300 Tuusula
    info@broofing.fi
    020 730 4220
    Näytä laskutustiedot Piilota laskutustiedot
    • Verkkolaskuna

      Bfront Oy 3087243-2

      Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

      003730872432

      Verkkolaskuoperaattori:

      003721291126 (Maventa)

      Välittäjän tunnus:

      DABAFIHH (pankkiverkosta lähetettäessä)
    • Sähköpostilla

      30872432@scan.netvisor.fi

      Laskujen tulee olla PDF-muodossa, ja laskuun kuuluvat liitteet täytyy skannata samaan tiedostoon. Jokainen lasku skannataan kuitenkin erikseen.

    • Kirjepostina

      Bfront Oy
      30872432
      PL 100
      80020 Kollektor Scan
  • Bestate

    Bestate – Kiinteistökehitys

    – Bestate (aputoiminimi) on keskittynyt kiinteistöjen hallintaan ja vuokraukseen. Yritys ostaa, myy, vuokraa ja kehittää kohteita Uudellamaalla.
    Näytä laskutustiedot Piilota laskutustiedot
    • Verkkolaskuna

      Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus:

      003730927712

      Verkkolaskuoperaattori:

      Maventa (003721291126)

      Välittäjän tunnus:

Mikko Kahelin — Toimitusjohtaja

mikko.kahelin@broofing.fi +358 40 529 2280

Mari Kahelin — Liiketoiminnan kehitysjohtaja

mari.kahelin@broofing.fi +358 40 198 2587

Liisa Karvinen — Talousasiantuntija

liisa.karvinen@broofing.fi +358 40 019 9038

Kimmo Kanerva — Liiketoimintajohtaja / Julkisivut ja erikoiskohteet

kimmo.kanerva@broofing.fi +358 50 501 1002

Antti Koskelainen — Tarjouslaskija / Pihakannet, julkisivut ja erikoiskohteet

antti.koskelainen@broofing.fi +358 40 411 0126

Otto Kahelin — Tarjouslaskija / Kermi- ja peltikatot

otto.kahelin@broofing.fi +358 40 130 5811

Risto Rinne — Verstastyönjohtaja / Peltituotanto

risto.rinne@broofing.fi +358 40 484 1402

Niko Mäki-Kuhna — Projektipäällikkö / Pelti- ja kermikohteet

niko.maki-kuhna@broofing.fi +358 40 528 2818

Minna Huttunen — Projektipäällikkö / Katto- ja pihakansikohteet

minna.huttunen@broofing.fi +358 40 831 2785

Janek Danilov — Projektinjohtaja / Kermikatot ja pihakannet

janek.danilov@broofing.fi +358 40 179 9910

Mart Vahkal — Työnjohtaja / Kermikatot

mart.vahkal@broofing.fi +358 40 037 7979

Ergo Rebane — Työnjohtaja / Kermikatot ja listatyöt

ergo.rebane@broofing.fi +358 40 147 4605

Teemu Turpeinen — Työnjohtaja / Peltikatot

teemu.turpeinen@broofing.fi +358 40 777 6101

Tomi Aula — Projektikoordinaattori / Aurinkoenergiajärjestelmät ja autojen latausasemat

tomi.aula@broofing.fi +358 40 579 1146

Oleg Zavarzin — Työnjohtoharjoittelija / Kermi- ja julkisivukohteet

oleg.zavarzin@broofing.fi +358 40 041 1039

Camu — Hyvinvointiasiantuntija

camu@broofing.fi +358 20 730 4220